Klijai, putos, hermetikai, mišiniai, hidroizoliacija Profesionalams

Agitera » Hermetikai » Specifiniai » Construction Jointing Compound Bostik PU2637 statybinis poliuretaninis hermetikas

Construction Jointing Compound Bostik PU2637 statybinis poliuretaninis hermetikas

Bostik PU2637 - poliuretano hermetikas, plačiai naudojamas sujungimų sandarinimui statybose. Po reakcijos su drėgme medžiaga tampa panašia į minkštos gumos masę, pasižyminčia geru atsparumu siūlių judėjimui. Gali būti dažomas. Atsparumas temperatūrai nuo -30°C iki +70°C. Trumpą laiką iki +90°C. Išlaiko siūlių judėjimą ±25% siūlės pločio.
Naudojimo sritis
Vidaus ir ypač lauko darbams judančioms siūlėms namų fasaduose ir pan. iš betono, plytų, metalo,  aplink medinius, metalinius ir PVC langus.
Rekomendacijos
Prieš padengimą nuo paviršių reikia nuvalyti dulkes ir riebalus, nusausinti. Absorbuojantiems ir akytiems paviršiams rekomenduojame naudoti gruntą Bostik 5075. Gruntą prieš naudojant hermetiką reikia padžiovinti bent 15 min., tačiau ne ilgiau kaip 4 valandas.
Bostik siūlomoje siūlių sandarinimo sistemoje naudotinas apvalus korėto (uždarų korių) polietileno putų profilis Bostik Bottningslist. Profilio paskirtis – sudaryti tinkamą pagrindą hermetikui – tuomet sujungimo siūlės giliausia dalis liečiasi su kontaktuojančiais paviršiais, o viduryje ji – ploniausia. Profiliai gaminami 6, 10, 13, 16, 20, 24, 30, 40, 50 mm skersmens, o parenkami taip, kad būtų mažiausiai 2 mm didesnio skersmens už siūlės plotį.
Dažų sukibimas gali būti pagerintas, įspaudus į hermetiko paviršių smulkaus švaraus smėlio tuoj pat po hermetiko užtepimo.

TDS užklausimas ar produkto užsakymas